Prodej rodinného domu v Oboře u Šindelové

Prodej rodinného domu v Oboře u Šindelové
  • 1 982.000 Kč
  • nemovitost
  • aktivní
  • 16.08.2023
  • G

Rychlý kontakt

Telefon, mobil

353 821 431
604 948 256

Adresa kanceláře

Lidická 1201 Ostrov 363 01

Emailová adresa

Nabízíme částečně podsklepený zděný rodinný dům s podkrovím postavený v obci Šindelová, místní část Obora

Popis:  jedná se o částečně podsklepený zděný rodinný dům s podkrovím postavený v obci Šindelová, místní část Obora. V přízemí se nachází zádveří, chodba, kuchyň, obývací pokoj a sociální zařízení. Do podkroví vedou dřevěné schody, je zde umístěna hala, dva pokoje a balkon nad zádveřím. Další dřevěné schody vedou do nevyužívaného půdního prostoru. K domu je přistavěna zděná přístavba, kde je umístěna hala s krbem a skladové prostory. Na pozemku také stojí garáž s úložným prostorem v podkroví, od vjezdových vrat k němu vede příjezd po vydlážděné ploše. 

Dům je umístěn na okraji obce v zástavbě rodinných domů a rekreačních objektů, příjezd k němu je po asfaltové komunikaci. Šindelová nedaleko Nejdku je vstupní branou do oblasti Krušných hor, přičemž Nové Hamry, Přebuz a Bublava jsou pojmem pro turisty a milovníky horských kol.

Pozemek:ve vlastnictví je oplocený pozemek o celkové výměře 1280 m2, z toho zastavěná plocha rodinným domem činí 120 m2. Na zahradě jsou ovocné stromy, okrasné porosty a skleník.

Vybavení:veřejný vodovod, elektroinstalace 220/380 V, ústřední vytápění kotlem na tuhá paliva umístěným ve sklepě, ohřev TUV kombinovaným bojlerem, odkanalizování splachovacího WC je do septiku za domem.

Nabízený dům vyniká svou kreativitou uplatněnou na všech jeho součástech včetně pozemku.