Prodej chaty s pozemkem v Krásném Lese

Prodej  chaty s pozemkem v Krásném Lese
  • 2 850.000 Kč
  • nemovitost
  • aktivní

Rychlý kontakt

Telefon, mobil

353 821 431
604 948 256

Adresa kanceláře

Lidická 1201 Ostrov 363 01

Emailová adresa

Nabízíme vám zděnou rekreační chatu postavenou v severní části obce Krásný Les.

Nabízíme vám zděnou rekreační chatu postavenou v severní části obce Krásný Les. Objekt má betonovou spodní stavbou, byl zkolaudován před cca 50 lety.  Chata je podsklepená, má přízemí a podkroví, v suterénu se nachází garáž, kotelna a malý sklep.

V přízemí je větší obývací místnost, krb s krbovou vložkou, kuchyňka, WC, vstup na balkon a dřevěné schody do podkroví. V podkroví jsou dvě ložnice, komora, koupelna a WC.   

V přízemí jsou podlahy betonové kryté PVC krytinou, strop tvoří hurdisky osazené do ocelových I profilů. V objektu jsou osazena dřevěná okna, střecha je sedlová krytá eternitovými šablonami.

 

 Pozemek:    ve vlastnictví je oplocený mírně svažitý pozemek o celkové výměře cca 1200 m2, na pozemku se dále nachází okrasné porosty, ovocné stromy a skleník.

 

Vybavení:   elektroinstalace 220/380 V, ústřední vytápění ústřední s elektrokotlem, ohřev vody průtokovým ohřívačem, kanalizace do žumpy na pozemku, v suterénu domu je studna opatřená betonovými skružemi a připojená na odběrná místa v přízemí a v podkroví.

 

 Zděná chata s větším pozemkem na jižním svahu v zajímavé a klidné lokalitě.