Prodej chaty v Pulovicích u řeky Ohře

Prodej chaty v Pulovicích u řeky Ohře
  • 2 250.000 Kč
  • nemovitost
  • aktivní

Rychlý kontakt

Telefon, mobil

353 821 431
604 948 256

Adresa kanceláře

Lidická 1201 Ostrov 363 01

Emailová adresa

Nabízíme vám rekreační chatu postavenou v chatové osadě na břehu řeky Ohře v katastru Pulovice (u Kyselky, okres Karlovy Vary).

Objekt má betonovou spodní stavbu, částečně se jedná o dřevostavbu a částečně o zděnou stavbu. Ke zděné části je přistavěná krytá pergola o rozměrech 4x4 m.

V přízemí je větší obývací místnost s krbem, kuchyňka, ložnice, koupelna s umyvadlem a sprchovým koutem, splachovací WC a dřevěné schody do podkroví.

V podkroví je prostorná ložnice a balkon s výhledem směrem k řece. Za chatou se nachází sklep na nářadí a dílna. Nad dílnou je postavený dřevěný domek s dalšími lůžky. Pozemek je oplocený drátěným plotem.      

Příjezd k chatě je po zpevněné komunikaci, parkování je možné přímo na druhé straně příjezdové cesty.

Přístup k řece je ve vzdálenosti cca 50 m přímo před pozemkem. Pozemek u řeky se udržuje, je na něm ohniště a využívá se k rodinným aktivitám. V blízkosti je dále možnost napojení na cyklostezku.

 

Pozemek:    ve vlastnictví je oplocený mírně svažitý pozemek, na pozemku se dále nachází okrasné porosty a vzrostlé keře.

 

Vybavení:   elektroinstalace 220/380 V, lokální vytápění a krb, ohřev vody elektrickým bojlerem,  odkanalizování do žumpy na pozemku, kopaná studna opatřená betonovými skružemi a připojená na odběrná místa v přízemí.

 

 Rekreační chata u řeky v zajímavé a klidné lokalitě.